Drukarki Fiskalne tradycyjne

Prezentujemy ofertę drukarek fiskalnych, szereg urządzeń począwszy od prostych a skończywszy na zaawansowanych urządzeniach pracujących w sklepach wielkopowierzchniowych.

Drukarki Fiskalne tradycyjne 

Znaleziono 7 produkty(ów)
2 390,00 zł

Pierwsza na rynku seria drukarek z dotykowym wyświetlaczem operatora Drukarka Emar Tempo 3 (z kopią elektroniczną) - najnowszy model drukarki fiskalnej zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Emar.

2 099,00 zł

Prezentujemy najnowszą drukarkę fiskalną EPSON -światowego lidera w dziedzinie produkcji drukarek POS. Drukarka przystosowana jest do intensywnej eksploatacji i sprawdzi się wszędzie tam gdzie prowadzi się sprzedaż za pomocą komputerowego programu sprzedaży.

2 744,00 zł

DELIO PRIME E to najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r.

2 490,00 zł

Drukarka fiskalna Bono E z homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar i z programem 2.06 posiada nowe funkcjonalności, sprawiające, że podobnie jak wcześniej Delio Prime E tak teraz Bono E ma więcej wspólnego z Novitus HD E niż z poprzednią wersją Bono E

2 390,00 zł

Drukarka fiskalna DEON LAN E: Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

3 432,00 zł

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe.

1 800,00 zł

Przypomnienie o raporcie dobowym Przypomnienie o przeglądach serwisowych Programowanie wymuszenia wykonania raportu dobowego

Wyświetlono 1 - 7 z 7 produktów