Kasy Fiskalne ONline 

Znaleziono 10 produkty(ów)
1 490,00 zł

Połączenie przez WIFI: 1490 zł brutto Połączenie przez kartę SIM (opłacona na 3 lata w cenie kasy): 1590 żł brutto

1 790,00 zł

Kasa NANO online jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną kasą na polskim rynku! Swój ergonomiczny kształt oraz optymalne rozmiary urządzenie zawdzięcza wieloletniej pracy i doświadczeniu naszych inżynierów. Wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie.

2 878,20 zł

Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

1 722,00 zł

Kasa MAŁA Online to sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno zaczynający jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych

1 955,70 zł

Kasa SENTO Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. 

2 153,00 zł

Ta nowoczena kasa online jest mała, wytrzymała i łatwa w użyciu- idealna do pracy mobilnej czy do małych lub średnich punktów sprzedaży i usług. Jej czytelny, dotykowy ekran pozwala na ławte wystawianie dokumentów takich jak paragony fisklane i faktury. 

1 399,00 zł

Kasa z LAN: 1399 zł brutto Kasa z Wifi: 1499 zł brutto Kasa z GSM: 1690 zł brutto

Wyświetlono 1 - 9 z 10 produktów