Kasy Fiskalne tradycyjne

Prezentujemy ofertę kas fiskalnych, kasy z kopią papierową i elektroniczną. Małe mobilne, średnie oraz zaawansowane urządzenia systemowe.

Kasy Fiskalne tradycyjne 

Znaleziono 13 produkty(ów)
1 090,00 zł

Kasa wykonana jest według najnowszych technologii i aktualnych trendów projektanckich, dzięki czemu jest ergonomiczna, poręczna oraz prosta w obsłudze i konfiguracji. Małe rozmiary kasy i niewielki ciężar ułatwiają jej przenoszenie, a wbudowana wydajna bateria pozwala na prowadzenie sprzedaży w miejscach, w których brak jest dostępu do sieci elektrycznej.

1 190,00 zł

Kasa EURO-50TE Mini PLUS jest najnowszą odsłoną popularnej małej kasy EURO 50TE MINI z kopią elektroniczną. Model PLUS wzbogacony jest o podświetlony wyświetlacz operatora oraz występuje w stylowej ciemnej wersji kolorystycznej.

1 590,00 zł

Elektroniczny zapis kopii wydruków na kartę pamięci SD eliminuje konieczność sporządzania kopii papierowych (rolek kontrolnych), co oznacza znaczną oszczędność papieru. Nośnik pamięci jest dostępny dla użytkownika, dzięki czemu możliwe jest łatwe sporządzanie kopii bezpieczeństwa oraz sprawna analiza sprzedaży.

1 149,00 zł

Kasa DATECS MALUCH E.KO to jedyne urządzenie z kopią elektroniczną na rynku wśród kas małych mobilnych, która pomieści 40 m długości rolkę papieru. Dodatkowo kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta. Zastosowany papier o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw...

1 200,00 zł

Kasa SEMI E.KO to urządzenie marki DATECS z kopią elektroniczną z funkcją drukowania numeru NIP nabywcy na paragonie. Kasa wyposażona jest w system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Zastosowana rolka papieru o szerokości 57 mm umożliwia drukowanie 30 znakowych nazw towarów PLU a jej 40 m długość sprawia, że odstępy między wymianami rolek są dłuższe.

2 693,00 zł

Kasa Novitus NEXT to najnowocześniejsza kasa firmy NOVITUS.  Ekran dotykowy oraz tradycyjna klawiatura fizyczna pozwolą  pracować tak jak lubisz. Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość.

1 529,00 zł

SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.

1 390,00 zł

Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada...

1 350,00 zł

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD), wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r..

Wyświetlono 1 - 9 z 13 produktów