Kasy Fiskalne

Prezentujemy ofertę kas fiskalnych, kasy z elektroniczną kopią paragonu oraz urządzenia on-line. Małe mobilne, średnie oraz zaawansowane urządzenia systemowe.

Kasy Fiskalne 

Znaleziono 23 produkty(ów)
1 690,00 zł

LAN: 1690 zł brutto WIFI: 1690 zł brutto + 45 zł brutto GSM na 2 lata: 1890 zł brutto

1 722,00 zł

Kasa MAŁA Online to sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno zaczynający jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych

1 750,00 zł

Sento LAN E to zupełnie nowa kasa, z nową elektroniką opartą o nowoczesny procesor. Sento LAN E wykorzystuje obudowę znanej już i bardzo dobrze przyjętej przez rynek kasy Sento E, posiada wszystkie funkcje, które miała kasa Sento E, jednak jej parametry techniczne oraz nowe funkcjonalności przenoszą kasę Sento LAN E w zupełnie inny, wyższy segment rynku...

1 790,00 zł

WiFi: 1790 zł brutto Karta SIM: 1850 zł brutto

1 790,00 zł

Kasa Novitus LINK Online to nowy produkt z dobrze znanej i uznanej na rynku gamy produktów onlineowych marki Novitus. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to znak rozpoznawczy kasy dedykowanej do małych i średnich punktów sprzedaży i usług.

1 790,00 zł

WIFI ONBOARD: 1790 zł brutto GSM na 2 lata: 1990 zł brutto

1 920,00 zł

Prosta a systemowa. Zaprojektowaliśmy Soleo Lan E z wykorzystaniem najnowszych technologii dla pełnego wsparcia biznesowych potrzeb naszych klientów. Zaawansowana technologia we wnętrzu kasy, najnowszy procesor i ogromna pamięć.

1 955,70 zł

Kasa SENTO Online czerpie z najlepszych wzorców i doświadczeń kas z rodziny SENTO. Optymalne połączenie wyśrubowanych parametrów technicznych oraz zaawansowanych funkcji to jej znak rozpoznawczy. Dzisiaj i za wiele lat taka sama wydajność pracy jest gwarantowana. Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. 

2 447,70 zł

Ta nowoczena kasa online jest mała, wytrzymała i łatwa w użyciu- idealna do pracy mobilnej czy do małych lub średnich punktów sprzedaży i usług. Jej czytelny, dotykowy ekran pozwala na ławte wystawianie dokumentów takich jak paragony fisklane i faktury. 

2 693,00 zł

Kasa Novitus NEXT to najnowocześniejsza kasa firmy NOVITUS.  Ekran dotykowy oraz tradycyjna klawiatura fizyczna pozwolą  pracować tak jak lubisz. Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość.

2 878,20 zł

Novitus NEXT Online to przedstawiciel nowej ery kas fiskalnych. Potwierdzeniem tej tezy jest przyznanie prestiżowego Godła Promocyjnego Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia swojego biznesu.

Wyświetlono 13 - 23 z 23 produktów